O programie

Skorzystaj z przywilejów, jakie oferujemy Naszym Klientom!

The men’s world club to pogram lojalnościowy skierowany do Klientów, którzy kupując produkty Vistula i Wólczanka chcą korzystać z przywilejów przygotowanych dla posiadaczy Karty Stałego Klienta.

 

Proste zasady

Po dokonaniu zakupu w salonie Vistula, Wólczanka lub Lambert prosimy o wypełnienie formularza Karty Klienta. Od momentu otrzymaniu karty zamieniamy Państwa zakupy na punkty. Zgromadzone na Karcie Klienta punkty mogą być wymienione na rabaty z jakich możecie Państwo skorzystać podczas zakupów w naszych salonach.

Wartość rabatu zależy od liczby punktów zgromadzonych na karcie. O szczegóły dotyczące wielkości rabatów zapytajcie Państwo naszych Doradców Klienta.

 

Przywileje

Uczestnicy programu korzystają z przywilejów dostępnych wyłącznie dla posiadaczy Karty Stałego Klienta:

  • Pierwszeństwo korzystania z wyprzedaży
  • Specjalne akcje promocyjne i rabatowe
  • Bieżąca informacja o kolekcjach

 

Złota Karta Stałego Klienta

Dodatkowym atutem the men’s world club jest oferta specjalna dla Klientów, którzy dokonają zakupu w salonach Vistula, Wólczanka lub Lambert na łączną kwotę 10.000 zł. Po przekroczeniu tej kwoty, Klienci otrzymują Złotą Kartę Stałego Klienta, uprawniającą do 10% rabatu na wszystkie produkty oferowane w regularnych cenach zarówno w salonach stacjonarnych jak i w sklepach online! 

powrót